Úvodem

Vítejte na webových stránkách advokátní kanceláře EQUITY LEGAL.

EQUITY LEGAL si zakládá na nejlepším právním poradenství a zastupování klientů.

Zatímco EQUITY vyjadřuje schopnost nalézt a dodat nejlepší řešení obtížných právních případů, LEGAL spojuje prvotřídní znalosti práva a odborné dovednosti. Advokátní kancelář zajišťuje, aby práva klientů byla prosazena a jejich zájmy maximálně ochráněny.

Naše advokátní kancelář nabízí více jak 15letou zkušenost s právním poradenstvím, zastupováním a obhajobou. Naši advokáti získali široké spektrum zkušeností v ryze českých i větších mezinárodních advokátních kancelářích a své dovednosti plně a úspěšně využívají při poskytování služeb našim klientům.

Advokátní kancelář EQUITY LEGAL poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva, práva obchodních společností, občanského a smluvního práva, práva veřejných zakázek, bezpečnosti a obrany, trestního práva, správního a veřejného práva, práva nemovitostí a stavebního práva, pracovního práva, energetického práva, práva duševního vlastnictví, práva rodinného a privátního majetku a v dalších právních oblastech. Naše kancelář se specializuje též na soudní spory, rozhodčí řízení a obhajobu ve všech druzích řízení.

Služby poskytujeme vedle českého v anglickém, německém, polském, francouzském, rumunském, maďarském, ukrajinském a ruském jazyce.

Zkoumáme právní problémy ze všech perspektiv a přicházíme s kreativními a na cíl orientovanými řešeními. Náš tým poskytuje poradenství nejen v konkrétních jednorázových právních záležitostech, ale také na dlouhodobé bázi s detailní znalostí konkrétní problematiky a na míru obchodním a jiným zájmům našich klientů. Právní služby jsou tak maximálně individuálně přizpůsobené aktuálním a různorodým potřebám našich klientů.

Advokátní kancelář EQUITY LEGAL sídlí na adrese Šrobárova 2002/40, Královské Vinohrady, Praha 10, s výbornou dostupností a bezproblémovým klientským parkováním.

Novinky

02.12.2021 / Naše kancelář se umístila v anketě „Právnická firma roku“ v kategorii Zdravotnické právo jako Velmi doporučovaná kancelář a v kategoriích Česká firma na mezinárodních trzích, Právo životního prostředí, Logistika a dopravní stavby, Daňové právo, Veřejné zakázky a Duševní vlastnictví jako Doporučovaná kancelář.

14.4.2020 / Vydali jsme nový oběžník, který se věnuje aktualitám z práv OSVČ na kompenzace a úlevy v souvislosti s krizí způsobenou opatřeními proti koronaviru. Konkrétní témata jsou:

  • kompenzační bonus "pětadvacítka";
  • odpuštění záloh na zdravotní a sociální pojištění OSVČ;
  • EET.

Oběžník stahujte ve formátu PDF kliknutím zde.

11.7.2018 / Naše kancelář byla vybrána pro psaní odborných textů pro portál o bydlení provozovaný Státním fondem rozvoje bydlení. Výběr vnímáme jako ocenění za dlouhodobou aktivitu a zkušenosti v oblasti nemovitostí, realit a bytového práva.

27.4.2018 / V ojediněle krátkém čase (méně než během jednoho dne) se nám podařilo klienty zadržené na pražském letišti pro dovoz nedovolených látek dostat z cely policejního zadržení, vyjednat se státním zástupcem podmínky skončení trestního stíhání a bez záznamu v rejstříku trestů klienty dostat na svobodu.

2.2.2018 / Jsme členy autorského kolektivu, který dostal za úkol pro významné nakladatelství vypracovat knihu judikatury (casebook) týkající se civilního práva a zejména civilního procesu.

30.11.2017 / Právě vyšel komentář k občanskému soudnímu řízení, na jehož sepsání jsme se podíleli. Komentář představuje nejaktuálnější pravidla a otázky týkající se jednání u soudu a soudního rozhodování. Zakoupíte zde

15.11.2017 / Poskytujeme právní podporu při vzniku českého filmu Děti samotářů, který tematicky navazuje na film Samotáři (2000). Více informací zde

Zahraniční a přeshraniční spolupráce

zavřít
obrázek v galerii